Kalkulator ubezpieczenia nieruchomości - sprawdź ceny i kup online

Skorzystaj z intuicyjnego kalkulatora ubezpieczeń dla domu i mieszkania. Narzędzie pozwoli znaleźć oferty z różnych towarzystw ubezpieczeniowych i wybrać najlepszą polisę, za którą zapłacisz online bez wychodzenia z domu.

Jak działa kalkulator ubezpieczeń nieruchomości?

Zasada działania kalkulatora jest bardzo prosta. Po wpisaniu danych na temat poszukiwanej polisy domu i mieszkania nasz kalkulator pobiera z baz firm ubezpieczeniowych szczegóły dotyczące oferty, która Cię interesuje. Jednocześnie otrzymasz nawet do kilkunastu składek różnych towarzystw. Wszystko trwa zaledwie kilka chwil.

Jak kupić ubezpieczenie online?

Proces zakupu ubezpieczenie nieruchomości został maksymalnie skrócony. Przejrzysty formularz zawiera wszystkie kluczowe informacje potrzebne do znalezienia właściwej oferty, a Ty zyskujesz czas i pieniądze z dwóch powodów:

  • gotowe oferty z kilku towarzystw w mniej niż minutę,
  • wybór zbliżonych ofert w różnych cenach.

Najszybszym i najwygodniejszym sposobem jest zakup ubezpieczenia nieruchomości online. Jeśli jednak masz dodatkowe pytania, warto skontaktować się telefonicznie z naszym konsultantem.

Jakie ubezpieczenia nieruchomości zawiera kalkulator?

Zakup polisy mieszkaniowej za pomocą naszego kalkulatora to gwarancja ochrony już na drugi dzień od opłacenia składki. Przy czym ważny jest zakres ochrony ubezpieczenia, który ustalasz samodzielnie. Proponujemy wybór jednego z czterech wariantów dostosowanych pod względem zawartości rozszerzeń (np. kradzież, OC w życiu prywatnym), jak również wysokości sumy ubezpieczenia za zdarzenie. Możesz ubezpieczyć zarówno dom czy mieszkanie, jak i budynek w budowie.

Czy wypełnienie formularza w kalkulatorze jest konieczne?

Formularz z pytaniami o nieruchomość, polisę i ubezpieczonego jest integralną częścią kalkulatora. Podanie szczegółowych wytycznych umożliwia precyzyjne wyliczenie składki, jaką zapłacisz za daną polisę mieszkaniową. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi dorady chętne udzielą wskazówek na etapie kalkulacji.

Czy mogę zmienić dane w trakcie kalkulacji?

Korzystanie z naszego kalkulatora przebiega kilkuetapowo. Najpierw poprosimy Cię o wypełnienie formularza, a na końcu wygenerujemy gotowe polisy z cenami za składkę. Gdybyś jednak potrzebował zmienić ustawienia lub sprawdzić cenę ubezpieczenie nieruchomości w innym wariancie, nie musisz rozpoczynać wyliczenia od nowa. Zapisując wynik kalkulacji na podany przez Ciebie adres e-mail, możesz wrócić do pierwotnych ustawień po kliknięciu w otrzymany link. Gwarantujemy, że podane informacje nie będę wykorzystywane do celów innych niż zakup ubezpieczenia.

Dlaczego my?

Nasza firma jest obecna w pośrednictwie ubezpieczeń nieruchomości od 2006 roku. Oferowane w kalkulatorze produkty pochodzą od towarzystw ubezpieczeniowych zarejestrowanych w naszej bazie. Dokładamy wszelkich starań, aby zakup polisy mieszkaniowej z wykorzystaniem kalkulatora nie stanowił żadnego problemu, był jasny i przejrzysty. Nasze działania wspierają agenci ubezpieczeniowi i wykwalifikowani pracownicy gotowi do udzielenia wszelkiej pomocy związanej z zakupem odpowiedniego ubezpieczenia online.

Kalkulator ubezpieczeń mieszkania i domu - porównaj ceny 7 firm Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 7 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila! ubezpieczeniemieszkania
4.67 /5 z 6 ocen
Twoja ocena została już dodana: {{ratingCtrl.existingRating}}
cancel down-arrow back next angle-left angle-right cancel-tab